loader image
Siirry suoraan sisältöön

Keitä me olemme

JUOKSUVALMENTAJA,
PERUSTAJA

Joona
Lehikoinen

joona lehikoinen profiilikuva

IT:n moniammattilainen, joka tarvitsee työn vastapainoksi paljon kilometrejä kauniissa saariston maisemissa. Vapaa-aika menee siis juoksun parissa, ultramatkoista vaunulenkkeihin perheen kanssa. Yleisurheilutausta koukutti lajiin jo nuorena.

Olen ohjannut juoksua yli kuuden vuoden ajan ja saattanut useita kymmeniä onnistumisia maaliin! Intohimoni on muiden innostaminen ja yhdessä onnistuminen. Uskon jokaisen pystyvän ylittämään itsensä.


MARKKINOINTI- JA SOMEVASTAAVA,
LASTENLIIKUNTAOHJAAJA, PERUSTAJA

Anna-Sofia Lehikoinen

ansku lehikoinen profiilikuva

Vastaan pitkälti yrityksen markkinoinnista sekä sosiaalisesta mediasta. Suunnittelen juoksukoulujen sisältöä sekä aikataulutan niitä. Olen lasten- ja nuorten kasvatuksen ammattilainen ja vastaan lastenliikunnasta/lapsiparkkitoiminnasta (tulossa!) yrityksessämme.

Työskentelen sote-alalla esimiehenä ja vapaa-aika menee perheen sekä ystävien parissa aktiivisesti touhuten.


Kokeneita


Motivoituneita


Huumorintajuisia